Rendkívül nehéz mentőakciókban vettek részt a napokban a máramarosi hegyimentők, akik három ukrán állampolgárt mentettek ki, miután a hegyeken keresztül lépték át a román határt. Az egyik férfi már hét napja volt úton, teljesen kimerült, míg a más...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua