Az egészségügyi miniszter közösségi oldalán hívta fel a figyelmet a rendkívüli hőség egészségügyi kockázataira, valamint arra, hogy a hőhullám jelentősen megterheli a sürgősségi ellátást is. Ezért ezekben a napokban különösen fontos, hogy ezeket az ellátásokat mindenki csak indokolt esetben vegye igénybe.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress