Hegedűs Zsolt arra kéri a lakosságot, hogy a sürgősségit csak indokolt esetben keressék fel

Az egészségügyi miniszter közösségi oldalán hívta fel a figyelmet a rendkívüli hőség egészségügyi kockázataira, valamint arra, hogy a hőhullám jelentősen megterheli a sürgősségi ellátást is. Ezért ezekben a napokban különösen fontos, hogy ezeket az ellátásokat mindenki csak indokolt esetben vegye igénybe.

Hegedűs Zsolt arra kéri a lakosságot, hogy a sürgősségit csak indokolt esetben keressék fel

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!