Brutális hőségben sincs légkondi a pécsi InterCityn

Hol vannak a hőmérővel futkosó politikusok?

Brutális hőségben sincs légkondi a pécsi InterCityn

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Bama

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!