Nincs áram több Budapest-környéki településen. Százhalombattán és Szigetszentmiklóson is fennakadások vannak az MVM szerint. A hőhullám miatt jelentősen nőtt az áramfogyasztás, ezért Kapitány István arra kérte a lakosságot szombaton, hogy 18 és 21 óra között lehetőség szerint fogja vissza a fogyasztását.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG