Az egészségügyi miniszter felhívta a figyelmet arra, hogy sokan a nappali forróság helyett inkább az esti, éjszakai, hűvösebb órákban keresik fel az osztályokat, amikor általában kevesebb dolgozó látja el a betegeket. Emiatt a kevésbé sürgős panaszok ellátása hosszabb várakozási idővel járhat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu