Csak indokolt esetben menjünk este a sürgősségi osztályokra, kéri az egészségügyi miniszter

Hegedűs Zsolt szerint ekkor ugyan hűvösebb idő van, de kevesebb a személyzet az osztályokon.

Csak indokolt esetben menjünk este a sürgősségi osztályokra, kéri az egészségügyi miniszter

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!