Csak sürgős, indokolt helyzetekben keressék fel a betegek a sürgősségi osztályokat, mert az alapból is leterhelt ellátást a kánikula további kihívások elé állítja, kérte a közösségi oldalán az egészségügyi miniszter, aki javasolja, hogy vigyünk magunkkal folyadékot, ha orvoshoz megyünk. Ha valaki nincs közvetlen életveszélyben, vagy nem érez súlyosabb tüneteket, az első körben a háziorvost, vagy az ügyeletet hívja fel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG