„Két-három dolog nagyon jó volt” – Jacobacci a Honvéd első meccséről

A Honvéd szombaton 2–1-re nyert a szintén első osztályú Kisvárda ellen. A lefújást követően a 63 esztendős vezetőedző értékelte a […] A „Két-három dolog nagyon jó volt” – Jacobacci a Honvéd első meccséről bejegyzés először nb1.hu-én jelent meg.

„Két-három dolog nagyon jó volt” – Jacobacci a Honvéd első meccséről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → NB1

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!