DVSC: Petíciót indítottak a szurkolók a légiós visszatéréséért

Május végén jelentette be a DVSC, hogy szerződése lejártával távozik Amos Youga. A közép-afrikai középpályás azóta sem talált új csapatot, a Loki szurkolóinak egy része pedig szeretné viszontlátni Debrecenben.

DVSC: Petíciót indítottak a szurkolók a légiós visszatéréséért

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!