Május végén jelentette be a DVSC, hogy szerződése lejártával távozik Amos Youga. A közép-afrikai középpályás azóta sem talált új csapatot, a Loki szurkolóinak egy része pedig szeretné viszontlátni Debrecenben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csakfoci