Miért nem adnak pénzt a fideszes oligarchák a volt Orbán-kormány propagandalapjainak életben tartásához? Ezt is megbeszélték a Szabadsajtó Klub című műsorunk legújabb adásában.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!