E-rollerest büntettek Lellén: 50 ezres bírság egy pohár bor után

Ötvenezer forintos bírságot és nyolc büntetőpontot kapott egy elektromos rollerrel közlekedő nő Balatonlellén ittas járművezetés miatt – jelent meg a közösségi médiában. A poszt hihetetlen gyorsasággal robbantotta a netet, a Pécs Aktuál elérte a Balatonlellén élő pár férfi tagját. "Kerékpárral szerettünk volna menni, de eltört egy alkatrész. Ezért váltottunk rollerre" - kezdte a történetet Balázs, aki párjával a lellei rendezvénytérre látogatott szombat este. - A párom egy desszertbort, én egy olaszrizlinget fogyasztottam, majd elindultunk haza - részletezte a Pécs Aktuál kérdésére a férfi. A hazafelé vezető úton (ez a Kaposvárra vezető út) azonban intézkedés alá vonták a rendőrök. Egy ideig követett minket egy autó, majd kiderült, miért A pár értetlenül húzódott le az út szélére az elektromos rollerrel, amikor a rendőrök megállították őket. Az intézkedés elején az egyenruhások arról érdeklődtek, fogyasztottak-e alkoholt. A férfi beszámolója szerint a helyzet egyszerre volt abszurd ...

E-rollerest büntettek Lellén: 50 ezres bírság egy pohár bor után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Pécs Aktuál

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!