A Köztársasági Hidrometeorológiai Intézet (RHMZ) vasárnap reggel figyelmeztetést adott ki a rendkívül magas hőmérséklet miatt, és bejelentette, hogy a hőhullám a jövő hét elején is folytatódik. Már 9 órakor Vajdaságban mérték a legmagasabb értékeket, éppen ott, ahol vörös meteorológiai riasztás van érvényben. A legmelegebb Pancsován volt 32,6 Celsius-fokkal, ezt követi Zombor 32 fokkal, míg Újvidéken […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó