A Sony nem, de Washington állam elárulta, hány főt rúgtak ki a Bungie-tól a Destiny 2 után!

Ilyenkor bizony hiába próbálja a Sony a szőnyeg alá söpörni a rossz híreket, mert más forrásokból hallani egyet s mást. A PlayStation Bungie-nál végrehajtott létszámleépítésének valódi mértéke kiderült, miután Washington állam közzétette a hivatalos adatokat. Csütörtökön a Sony Interactive Entertainment megerősítette, hogy jelentős létszámleépítést hajt végre a stúdióban, amely saját közlése szerint a Destiny-csapat nagy részét és a Marathon-csapat néhány tagját is érinti. A létszámleépítéshez a Sony a Destiny 2 támogatásának a hónap elején történt lezárását követően folyamodott. Most pedig kiderült a létszámleépítés pontos mértéke. A Sony által a Bungie székhelye szerinti Washington államnak kiadott WARN-értesítés szerint a jövő hónaptól 292 munkavállalót érint a leépítés. Érdemes megjegyezni, hogy mivel ez a szám kizárólag a Bungie/Sony washingtoni álláshelyeire vonatkozik, máshol történt leépítéseket nem veszi figyelembe,… Olvasd tovább... A Sony nem, de Washington állam elárult...

A Sony nem, de Washington állam elárulta, hány főt rúgtak ki a Bungie-tól a Destiny 2 után!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → theGeek

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!