Kohán Mátyás „visszautasítja” a Győr botrány kapcsán zajló „hiteltelenítési kísérletet”

Kohán Mátyás, a Mandiner rovatvezető-helyettese kemény szavakkal bírálta a fideszes médiaholdudvarban megbújó „gerinctelen aljamunkásokat”. Mindeközben még nem adott válaszokat Pintér Bence vádjára miszerint a 1,14 millió forintot fogadott el a Győr-tól 11 adásért, miközben csak 7-nek találták nyomát. Most megtörte a csendet. Kérdéseinkre írásban válaszolt, lehetőséget adva a visszakérdezésre.

Kohán Mátyás „visszautasítja” a Győr botrány kapcsán zajló „hiteltelenítési kísérletet”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!