Hegedűs: Aki sürgősségi ellátásra érkezik, hozzon magával vizet

A brutális hőség miatt sokan inkább este mennek a sürgősségire, ilyenkor viszont kevesebb a dolgozó és többet kell várni.

Hegedűs: Aki sürgősségi ellátásra érkezik, hozzon magával vizet

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!