Zlatko Dalic beszólt a játékvezetőnek, majd az őket kritizálóknak is. Horvát futballkapitány: Szomorú, hogy ezt a csapatot így lekezelik és leköpik!
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!