Horvát futballkapitány: Szomorú, hogy ezt a csapatot így lekezelik és leköpik!

Zlatko Dalic beszólt a játékvezetőnek, majd az őket kritizálóknak is. Horvát futballkapitány: Szomorú, hogy ezt a csapatot így lekezelik és leköpik!

Horvát futballkapitány: Szomorú, hogy ezt a csapatot így lekezelik és leköpik!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!