Az első melegebb nyári napokon megduplázódott azok aránya, akik hűtési üzemmódot alkalmaztak otthonaikban, ez a szám a harmadfokú hőségriasztás idejére megtöbbszöröződött. A folyamatos klímahasználat során az energiafogyasztás nő, amely a környezetre és a pénztárcánkra is terhelést ró. Mutatjuk, mennyibe kerül, ha egész nap használjuk a klímát: ez a megoldás jobb-e, vagy ha ki-be kapcsolgatják?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk