Életbe lépett a vörös jelzés Magyarországon, 41 fokos rekordhőség jöhet, extrém erős UV-sugárzás lesz

A rendkívüli forróság miatt harmadfokú hőségriadó és több régióban piros figyelmeztetés van érvényben, a mai csúcshőmérséklet pedig akár a 41 fokot is elérheti, amivel egy közel kilencvenéves napi melegrekord dőlhet meg - írta meg az Időkép.

Életbe lépett a vörös jelzés Magyarországon, 41 fokos rekordhőség jöhet, extrém erős UV-sugárzás lesz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!