Jelentős fennakadásokkal indult a vasárnap a Balaton déli partján közlekedő vasútvonalon, miután Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között egy nagyméretű fa a felsővezetékre dőlt – írja a liner.hu. A meghibásodás miatt a vasúti közlekedés több járatot is érint, az utasoknak pótlóbuszokra, hosszabb menetidőre és átszállásokra kell felkészülniük. A vasúttársaság vasárnap hajnalban közölte, hogy az éjszaka bekövetkezett káresemény Bővebben...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton