Felföldi László megyéspüspök a papság jelenlétében diakónussá szentelte szombaton Dr. Szanyi Norbertet és Perczel Ágostont a Pécsi Egyházmegye szolgálatára. A pécsi székesegyházban celebrált ünnepi szentmisén részt vett Bíró László nyugalmazott tábori püspök, az egyházmegye papjai, leendő papnövendékei, a szentelendők szemináriumi elöljárói, hozzátartozóik, barátaik és a hívek közössége. A liturgia kezdete előtt Máger Róbert püspöki irodaigazgató, a székesegyház plébánosa ismertette a szentelendők életrajzának főbb állomásait.A szentmisében Felföldi László püspök külön köszöntötte a szentelésre készülőket, akik meghallották Jézus hívását, és mint fogalmazott, sok-sok áldozatot hoztak ezért a napért.Az olvasmányok és az evangéliumi szakasz felolvasását követően Máger Róbert püspöki irodaigazgató szólította a szentelendőket és kérte Felföldi László megyéspüspöktől a...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mohácsi Újság