A Szegedi Szimfonikus Zenekar ajándékkoncertjével szombaton este a Dóm téren elkezdődött a 95 éves Szegedi Szabadtéri Játékok jubileumi, 75. évada. Botka László (Összefogás Szegedért) polgármester ünnepi beszédében úgy fogalmazott, a 95 év alatt a magyar és európai színház- és zenekultúra legnagyobbjai léptek fel a Dóm téren. Itt vezényelte a legnagyobb operákat Szeged legendás karnagya, Vaszy […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó