Kongatják a vészharangot a kutatók: egy ritka és veszélyes Ebola-vírus terjedése fenyegeti az afrikai térséget. Az ebola már Ugandában is jelen van, a szakértők pedig attól tartanak, hogy a vírus hamarosan Dél-Szudánban is felüti a fejét.”
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk Rúzs