Az Első Magyar Látványtár idei évi kiállítása a VízVillany címet kapta. A téma fogantatása hét éve történt, amikor a Látványtár egyik épületrészének felújításakor előbukkantak a régi víz- és villanyvezetékek. A szombati megnyitón Vörösváry Ákos, az alapítvány kuratóriuma elnöke köszöntötte az érkezőket, akik a megnyitó előtt […] A A víz-villany és a művészet metszéspontjában – Új kiállítás nyílt a diszeli Látványtárban bejegyzés először Tapolcai Media-én jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Tapolcai Média