Home office a pedagógusoknak is

Lannert Judit oktatási miniszter bejelentette, hogy a kormány egyéb, a hőkupola miatt bevezetett intézkedéseihez, mint az államigazgatási home office-hoz (ahol lehet), csatlakozhatnak a pedagógusok is, akiknek természetszerűleg még nem ért véget a tanév. Csak semmi fűnyíró elv Az elrendelés ebben az esetben csak egy lehetőség, aminek bevezetését az igazgatók megítélésére bízza a miniszter. Az oktatási […]

Home office a pedagógusoknak is

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Városi Kurír

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!