Bár már nem országgyűlési képviselő, Komáromi Zoltán szerint nem tud és nem is akar elszakadni az egészségügytől. A korábbi egészségpolitikus a KlikkTV Miért? című műsorában arról beszélt: továbbra is figyelemmel kíséri az ágazat történéseit, de tudatosan kivárja az új kormány első száz napját, mielőtt átfogó értékelést mondana.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk