Két holttestet találtak az ismert pozsonyi tóban – két nap alatt már hat vízbe fulladás történt

Két holttestet találtak az ismert pozsonyi tóban – két nap alatt már hat vízbe fulladás történt Kulcsár Péter 2026. 06. 28., v - 07:43 Újabb tragédia rázta meg az országot. Két életjelet nem mutató személyt találtak szombaton a pozsonyi Aranyhomok-tóban (Zlaté piesky). A hírt Michal Szeiff, a Pozsonyi Kerületi Rendőr-főkapitányság szóvivője erősítette meg a TASR hírügynökségnek. Az elmúlt két nap során ezzel együtt már összesen hat fulladásos halálesetet regisztrált a rendőrség Pozsony megye tavaiban. Pénteken a rendőrök két férfi holttestére bukkantak Pozsonyban: egyiküket a Kuchajda-tóban, a másikat a Draždiak-tóban találták meg. Szombaton egy nő holttestét emelték ki Dunacsúni-tóból, míg egy férfi holttestét a Szenci járásban található Réte község közelében lévő tóból. A rendőrség ismét arra kérte a lakosságot, hogy a vízpartokon és fürdőhelyeken körültekintően és fokozott óvatossággal legyenek. „Ne becsüljék túl saját erejüket és úszótudásukat, valamint ne fogyasszanak nagy menn...

Két holttestet találtak az ismert pozsonyi tóban – két nap alatt már hat vízbe fulladás történt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!