Lehet, hogy a konzolgeneráció elején tapasztalt konzolhiány vissza fog térni, de ezúttal teljesen más okból kifolyólag. Egy nagy kiskereskedelmi lánc arra figyelmeztetett, hogy a Grand Theft Auto VI megjelenése az év végén a konzolok hiányához vezethet. Egy meg nem nevezett kiskereskedelmi lánc vezető játékbeszerzője a The Game Businessnek elmondta, hogy az alkatrészhiány és az áremelkedések együttes hatása miatt a konzolok kínálata a szokásosnál szűkösebb, és bár ebben a viszonylag nyugodt időszakban még lehetnek készletek, a Grand Theft Auto VI megjelenése valószínűleg olyan helyzetet fog eredményezni, hogy a konzolok készletei elfogynak. „Tájékoztattak minket arról, hogy a hardveralkatrészek rendelkezésre állásával kapcsolatos folyamatos problémák miatt nem fogjuk megkapni a kívánt darabszámot a Grand Theft Auto VI megjelenése előtt. A kereslet valószínűleg meghaladja majd a kínálatot az év… Olvasd tovább... Nem lesz elég konzol az év végén a boltokban a Grand Theft Auto VI miatt?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → theGeek