Migráció – Hogyan is lesz ama bizonyos visszatérési központokkal, ha létre sem lehet hozni őket?

Június 12-én lépett hatályba a Migrációs és menekültügyi paktum, amelynek egyik eleméről, a visszatérési központokról nincs egységes álláspont az uniós tagországok között – erről beszélt az InfoRádióban a Migrációkutató Intézet vezető elemzője Dócza Edith.

Migráció – Hogyan is lesz ama bizonyos visszatérési központokkal, ha létre sem lehet hozni őket?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Külföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!