A horvát válogatott 2-1-re legyőzte a már továbbjutott ghánai csapatot szombaton a labdarúgó-világbajnokság L csoportjának utolsó, harmadik fordulójában, philadelphiai sikerével pedig másodikként lépett a legjobb 32 közé, míg riválisa harmadikként folytathatja a kieséses szakaszban. A nyolc éve ezüst-, legutóbb pedig bronzérmes európai együttes csütörtökön a K csoport második helyezettjével csap össze Torontóban a nyolcaddöntőbe kerülésért, Ghána egy nappal később a K jelű négyes győztesével küzdhet meg a folytatásban. Az első pillanattól érződött, hogy a döntetlen mindkét csapatnak megfelelt, ugyanis Ghána már úgy lépett pályára, hogy továbbjutott, csak az volt a kérdés, hányadik helyen, míg a legutóbb bronzérmes európai riválisának egyetlen […] A A horvátok Ghána legyőzésével jutottak tovább nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körös Hírcentrum