Kezd kialakulni a vasúti káosz a Balatonnál, rémálomnak tűnik vonattal elindulni

Jelentős fennakadásokra, pótlóbuszos átszállásokra és megnövekedett eljutási időre kell számítaniuk az utasoknak a dél-balatoni vasútvonalon, miután vasárnapra virradó éjszaka Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között egy nagyméretű fa dőlt a felsővezetékre. A helyreállítási munkálatok a legfrissebb előrejelzések szerint várhatóan délelőtt 10 és 12 óra között fejeződnek be.

Kezd kialakulni a vasúti káosz a Balatonnál, rémálomnak tűnik vonattal elindulni

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!