Szombat délután a hatalmas hőség ellenére több tízezer ember vonult fel a magyar fővárosban. A címben szereplő kijelentést az a Karácsony Gergely főpolgármester tette, aki szólt, ő akar lenni az első. aki összeadja Budapesten az első azonos nemű párt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava