„Ha hurrikán lenne akkor is kijönnék dragbe” – ilyen volt a Budapest Pride

Míg tavaly voltak akik szorongva vagy félve jöttek ki, a résztvevők idén már sokkal felszabadultabban tudták élvezni a felvonulást, még a hőségriadó ellenére is. A menetelőket többek között arról kérdeztük, hogy hiányolják-e Magyar Pétert a felvonulásról.

„Ha hurrikán lenne akkor is kijönnék dragbe” – ilyen volt a Budapest Pride

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!