„Szieszta-kultúra” alakulhat ki a Balatonnál a meleg miatt (MTI)

A hőség miatt egyre több turista választja a déli napozás helyett a kora reggeli és késő esti programokat a Balatonnál – közölte a Balatoni Turizmus Szövetség szombaton az MTI-vel. A közlemény idézi Fekete Tamást, a szövetség elnökét, aki szerint az elmúlt években tapasztalható nyári hőhullámok érezhetően átalakítják a turisták viselkedését, kialakulóban van a balatoni „szieszta-kultúra”, amelyben a Bővebben...

„Szieszta-kultúra” alakulhat ki a Balatonnál a meleg miatt (MTI)

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!