Lionel Messi csak a második félidőben lép pályára a Jordánia elleni mérkőzésen a címvédő argentin labdarúgó-válogatottban az észak-amerikai világbajnokság csoportkörének utolsó fordulójában. Ezt a szövetségi kapitány, Lionel Scaloni jelentette be. A nyolcszoros aranylabdás már öt gólt szerzett ezen a tornán.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport