Kicsinyes büntetést kapott az uruguayi válogatott, miután kizúgott a vébéről

Az egyetlen dél-amerikai válogatott, amely kiesett a tornáról. Kicsinyes büntetést kapott az uruguayi válogatott, miután kizúgott a vébéről

Kicsinyes büntetést kapott az uruguayi válogatott, miután kizúgott a vébéről

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!