A fokozódó forróság miatt életbe lépett és jövő keddig tart a harmadfokú hőségriasztás. Takarékos vízhasználatra kérték a lakókat több Pest megyei településen. A közlekedési miniszterhez fordultak segítségért a repülőtéri dolgozók az elviselhetetlen munkakörülményeik miatt
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart