Idén is megrendezte az Év Fagylaltja versenyt a Magyar Cukrász Ipartestület. A közönségshow-t ezúttal Hajdúszoboszlón tartották, ahol egy teljesen felszerelt fagylalt-laboratóriumban, három professzionális Carpigiani fagyasztógépen készültek a mesterművek reggeltől kora délutánig. Idén már öt kategóriában hirdettek győztest.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk