Fekete szombat: három ember tűnt el a Dunában, egyikük holttestét megtalálták

Három ember tűnt el a Dunában szombaton, egyikük holttestét megtalálták, kettőt még keresnek – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság. Hárman eltűntek Egy Iváncsa térségében elmerült fiatal férfit a vízirendészek megtaláltak, azonban az életét már nem lehetett megmenteni. Még keresik azt a férfit, aki a 11. kerületi Kopaszi-gátnál tűnt el a Dunában, valamint azt a 26 éves […] Source

Fekete szombat: három ember tűnt el a Dunában, egyikük holttestét megtalálták

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → BudaPestkörnyéke

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!