Nagy öröm volt újra látni az uniós zászlót a magyar parlament épületén

A közelgő ír elnökség kapcsán beszélgettünk a nagykövettel, aki szerint az országa szuverenitását soha nem veszélyeztette az uniós tagság. Interjú!

Nagy öröm volt újra látni az uniós zászlót a magyar parlament épületén

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!