Ha valamit nem tudtunk eddig Marcelo Bielsáról, az nem az volt, hogy hűtőládán szeret ülni meccsközben, vagy hogy szívesen megy bele konfliktusokba a sajtóval, hanem az, hogy karaktergyilkosságokat is vállal. A karaktergyilkos edző, aki a vébén magának ártotta a legtöbbet
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu