Az áramfogyasztás csökkentését kéri az esti órákban a gazdasági és energetikai miniszter

A villamosenergia-ellátás biztonságos és zavartalan működése érdekében az áramfogyasztás csökkentésére kéri a lakosságot a 18 és 21 óra közötti időszakban Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter.

Az áramfogyasztás csökkentését kéri az esti órákban a gazdasági és energetikai miniszter

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!