A DVSC szurkolóinál betelt a pohár, visszahívnák Amos Yougát – már petíció is indult

Összességében a Loki egyik legstabilabb teljesítményt nyújtó játékosa volt, hiába.

A DVSC szurkolóinál betelt a pohár, visszahívnák Amos Yougát – már petíció is indult

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Haon

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!