A pedagógusoknak még a következő héten iskolai munkájuk van, de az extrém hőség miatt a vezetőknek lehetősége van otthoni munkavégzést biztosítani hétfőn és kedden, vagyis június 29-én és 30-án. A hírt Lannert Judit, oktatási miniszter jelentette be.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk