Az oktatási miniszter bejelentette a home office-t

A pedagógusoknak még a következő héten iskolai munkájuk van, de az extrém hőség miatt a vezetőknek lehetősége van otthoni munkavégzést biztosítani hétfőn és kedden, vagyis június 29-én és 30-án. A hírt Lannert Judit, oktatási miniszter jelentette be.

Az oktatási miniszter bejelentette a home office-t

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!