Ezért maradhatott érvényben Russell pole-köre Verstappen balesete után

George Russell Osztrák Nagydíjon futott pole-köre azért maradhatott érvényben, mert a Forma-1 versenyirányítása nem akart szükségtelenül dupla sárga zászlót elrendelni Max Verstappen balesete után, amely automatikusan komoly következményekkel járt volna az időmérő edzés végkimenetele szempontjából. Ezért maradhatott érvényben Russell pole-köre Verstappen balesete után

Ezért maradhatott érvényben Russell pole-köre Verstappen balesete után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!