Kozármislenyben a bennmaradás a cél – aztán ki tudja, meddig jutnak

A HR-Rent Kozármisleny NB II.-es labdarúgócsapata az elmúlt három szezonban csodát tett, hiszen mindháromszor az élmezőnyben zárt, közel volt a dobogóhoz: a legutóbbi két idényben negyedik, előtte pedig ötödik lett. Tegyük hozzá rögtön, ha egy csapat folyamatosan hozza a jó eredményeket, akkor ez nem csoda, hanem bizony erre képes, ilyen minőséget képvisel – még akkor is, ha nem a legnagyobb és legtehetősebb klub. A szakma munka viszont nagyon rendben van, épp ezért senki sem csodálkozik azon, hogy a stábban nem lesz semmiféle változás. A csapatot tavaly decemberben Czuczi Mátyás vette át Pinezits Mátétól, és miután a negyedik helyig kormányozta a kék-fehéreket, nem volt kérdés a maradását illetően. – Jól érzi magát nálunk, mi pedig maximálisan elégedettek vagyunk a munkájával – fogalmazott lapunknak Magyar Márk, a mislenyiek klubigazgatója. – A szakmai stábunk nagyon jól összeállt, kiválóan megértik egymást az edzők, amit jól mutat a legutóbbi szezonban elért negyedik helyünk. A já...

Kozármislenyben a bennmaradás a cél – aztán ki tudja, meddig jutnak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Pécs Aktuál

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!