„Budapest nem Szodoma!”

„Bűn nem lehet büszkeség tárgya! Budapest nem Szodoma!” – vette észre a Telex a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom (HVIM) molinóját A Gellért-hegyre kifeszítve. Mint írták, a HVIM pár tucat feketébe öltözött demonstrálója Szent Gellért szobra alól szemlélte a hídon vonulókat.

„Budapest nem Szodoma!”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Népszava

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!