VI. Fülöp spanyol király is a helyszínen tekintette meg a Spanyolország–Uruguay világbajnoki mérkőzést, amely előtt találkozott a válogatott tagjaival. Pau Cubarsí, az FC Barcelona ifjú hátvédje nagyon lazán üdvözölte őfelségét egy lesipuskás felvétel tanúsága szerint.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport