Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen

Rongálás vétség megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az ellen a négy fiatal ellen, akik péntek éjszaka szivárványos zászlókat dobtak az Erzsébet hídról a Dunába – közölte Facebook-oldalán a hatóság szombaton. Azt írták, a rendőrök perceken belül elfogták őket, az eljárást az V. kerületi rendőrkapitányság indította ellenük. A BRFK egy másik bejegyzésben […]

Eljárást indított a rendőrség a zászlókat a Dunába dobó hülyegyerekek ellen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → röviden.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!