Ledöntötte a nácizmus áldozatainak emlékművét Drohobicsban egy férfi

A Lemberg megyei Drohobicsban egy férfi ledöntötte az emlékművet, amelyet a város azon lakónak emlékére emeltek, akik a második világháború alatt a náci terrornak estek áldozatul.

Ledöntötte a nácizmus áldozatainak emlékművét Drohobicsban egy férfi

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!