Ledöntötte a nácizmus áldozatainak emlékművét Drohobicsban egy férfi
A Lemberg megyei Drohobicsban egy férfi ledöntötte az emlékművet, amelyet a város azon lakónak emlékére emeltek, akik a második világháború alatt a náci terrornak estek áldozatul.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Karpat.in.ua