A közösségi médiában terjedő képek alapján tegnap palesztinok százai vonultak utcára a Gázai övezetben, hogy a Hamász ellen tüntessenek. A transzparenseken „Ha Isten is úgy akarja, Hamász, kifelé!”, „Nem vagyunk bábok”, „Élni akarunk” feliratokat lehetett olvasni. … Tovább »
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szombat.org